20 May 2019

author photo
Günümüzde bir çok şeyi internetten yaptığımız gibi artık izleyeceğimiz çoğu şeyi de televizyonlar yerine internet ortamından izlemekteyiz. Bu nedenle dilediğimiz zaman dilediğimiz yerde bir şeyler izleye bilmemiz için bu film veya dizileri indirmemiz gerekiyor.

Birçok yerde bu konu hakkında sorulan sorulara şahit olmuşluğum var ve hatta benimde film indirmem gereken zamanlar oldu. Sizlere bu yazımızın içerisinde vereceğim siteden kolaylıkla filmlerinizi ve dizilerinizi indirebileceksiniz. 


Hali hazırda belkide yüzlerce film izleme sitesi bulunan internet ortamında film indirme siteleri neredeyse yok denecek kadar az veya film kalitesi fazlasıyla düşük bir şekilde indirmemize izin veriliyor. Sizlere vereceğim bu site sayesinde, çoğu filmde 360p, 480p, 720p ve 1080p seçenekleri ile film indirebileceksiniz. Hem mobilden hemde bilgisayardan yapabileceğiniz bu yöntemi umarım beğenirsiniz.

İlk olarak buraya tıklayarak size bahsettiğim siteye ulaşabilirsiniz. Sitede binlerce film mevcut olduğundan aradığınız filmi bulamama ihtimaliniz çok az. İstediğiniz filmi ararken dikkat etmeniz gereken şey filmin adını doğru yazıp yazmadığınız, bu konuda dikkatli olursanız istediğiniz filmi bulabileceksiniz. 


Aradığınız filmi bulduktan sonra Türkçe Dublaj mı yoksa Alt Yazılımı isteğinize göre seçin.Çıkan ekranda sol köşede Alternatif yazan yerden Rapid seçeneğini seçiyoruz.


Rapid seçtikten sonra ekranın sağında resimde işaretlenen yerde Filmi İndir butonu çıkmakta, oraya tıklayarak kolaylıkla filmi indirmek istediğiniz pikseli seçip, indirme işlemini başlatabilirsiniz.This post have 0 Yorum


EmoticonEmoticon

Sonraki Yazı Sonraki Yazı
Önceki Makale Önceki Yazı